Erkeklerin Kadınlarda Dikkat Ettiği Şeyler

   Erkeklerin Kadınlarda Dikkat Ettiği Şeyler  

Paylaşım Hakkında Kısa Bilgi

  • Kategori : Diğer Kültürler
  • Hangi Şehir ?: Adana
  • Hangi İlçe ?: Merkez
  • İlan Tarihi : 22-10-2020
  •   Bu İçerik : 463 Kez Okundu

  • Ekleyen Kişi: cumaliyakar

Paylaşım HakkındaErkeklerin Kadınlarda Dikkat Ettiği Şeyler.Erkekler önemsemezler diye düşündüğümüz çoğu şeyi aslında önemsiyorlar! İşte bunlardan bazıları...Erkeklerin çoğu kadınlarda el ve ayak bakımına önem verir. Bunu unutmamalısınız! Yarısı çıkmış ojeler ve bakımsız eller onları uzaklaştırabilir. Ellerinizi nemlendirip, manikür ve pedikürünüzü aksatmamalısınız!Selülit Alarmı! 


Tırnaklar Önemli!Erkeklerin çoğu kadınlarda el ve ayak bakımına önem verir. Bunu unutmamalısınız! Yarısı çıkmış ojeler ve bakımsız eller onları uzaklaştırabilir. Ellerinizi nemlendirip, manikür ve pedikürünüzü aksatmamalısınız!Selülit Alarmı!

Bacaklarınızda selülit gibi problemler varsa tercihinizi bunları açmaktan çok gizlemekten yana kullanmalısınız. Biz her ne kadar problem etmesek de erkekler bunlara dikkat ediyor. En azından çorap giyerek selülit görünümünü en aza indirebilirsiniz!İstenmeyen Tüy!İstenmeyen tüylerinizle başa çıkmalısınız! Erkekler her ne kadar lafını etmiyor gibi gözükseler de özellikle kadınların kolları üzerinde bulunan tüyleri erkeksi buluyorlar ve bu durum çoğu erkeği rahatsız ediyor!Kokunun Önemi!

Sigara içsin, içmesin hiçbir erkeğin sigara kokan bir kadını hoş bulacağı elbette ki düşünülemez! Sigara kullanıyor olabilirsiniz kokusunun üzerinize sinmemesi için çaba gösterin, ya da azaltın!Saç Bakımı!

Erkekler her ne kadar bu tarz şeylerle pek ilgilenmiyor gibi gözükseler de, aslında bu gibi durumlar onların umurunda. Saçınızın bütünüyle aynı olmayan dipleriniz uzadığında, ya da çektirdiğiniz fönü üç gün kullanmaya çalıştığınızda bu onların dikkatini elbette ki çekecektir!

Dikkatsiz Giyim!

Pek tabii fazla kilolarınız olabilir. Herkes zayıf olmak zorunda değil. Ama ufak hilelerle vücudunuza en uygun giyim tarzını bulabilirsiniz! Daracık pantolonun yanından fışkıran fazlalıklar erkeklerin pek de hoşuna gitmeyen detaylardan biri!Küfür!

Her ne kadar arkadaş gibi eş, sevgili arasalar da argo ve küfür içeren konuşmaları kadınlardan duymaya pek alışkın olmadıkları gibi bu onları sizden uzaklaştırır! Onlarla konuşurken üslubunuza dikkat edin! Unutmayın, siz kadınsınız!

Sakız!Bizim için her ne kadar böyle ufak şeylerin önemi olmasa da erkekler sakız çiğneyen kadınlardan da hoşlanmıyor!  SPONSORLAR


kvkk uzmanı
yazılım uzmanı
çocuk bakıcısı
pet bakıcısı
gurme ürünler
uygun fiyatlısı
süper market
webmaster hizmetleri